Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Széntabletta elszinezíti?

Széntabletta elszinezíti?

Figyelt kérdés
Hajnaltól megy a hasam, minden kijön amit megeszek és beszedtem 3 széntablettát és a nap végére már fekete a székletem. Ugye eza széntablettától van?
2010. ápr. 2. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, ez miatt ne aggódj.

Viszont ha holnapra sem javul a helyzet fordulj dokihoz!

2010. ápr. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugodtam.
2010. ápr. 2. 22:34
 3/4 anonim ***** válasza:

A széntablettától.

Ha nem javul 3 tablettától, akkor fordulj orvoshoz. Bár nekem a széntabletta sem enyhítette...aztán mentem orvoshoz és kiderült,hogy komoly a baj.

2010. ápr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3 tabletta? Mikor nekem enyhe hasmenésem volt, a szakgyógyszerész a patikában azt mondta a széntablettából egy nap alatt meg kell enni az egészt dobozt. (30 db-os volt). Mondta is, hogy nem szívódik fel, csak a toxinokat köti meg, nem lesz tőle semmi bajom. Nem szedtem be az egészet, csak kb 15 darabot, következő nap reggel megint ott kezdtem:D Le is "cseszett", hogy így nem ér semmit. Szedjem be az egészet:)

Szóval 3 tabletta az semmi:D


De a kérdezőnek: Igen, korom fekete lesz tőle a széklet, ne aggódj:)

2010. ápr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!