Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van valami fogyókúra amivel...

Van valami fogyókúra amivel tudok fogyni, de valahogy úgy, hogy ne ártsak a szervezetemnek? (Még növésben vagyok)

Figyelt kérdés

2016. márc. 15. 22:13
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Lemozogni nem tudom :/ heti 6 edzés mellet sem fogyok egy dekát sem 😭
2016. márc. 15. 22:15
 2/12 donmogyoróscsirke ***** válasza:
Kor, hány kilós vagy, és hogyan edzel? Ezek tudatában tudok segíteni. A fogyókúra pedig magában butaság ( jöhetnek az ellentmondók) a diétával jobban fogsz járni, de azt a fenti adatok segítik hogy pontosabb legyen.
2016. márc. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

178 cm, 55 kg, 13/l

A sport pedig kosárlabda, szinkronúszás

2016. márc. 15. 22:26
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Egészségesebb életmódra váltás? Az a legtutibb, s persze önmagában még nem fogyaszt (ahhoz kalóriadeficit is kell, ami azért jó étrenden sokaknál automatikusan vagy kis odafigyeléssel megtörténik, de nem mindenkinél), de nem kell abbahagyni sem és az egészségünknek is jót teszünk vele...

A mozgás megvan, OK, de az étrendeden bizonyára van mit javítani. Ha nem, akkor a mennyiséget kell picit csökkenteni, de semmi drasztikus!

Illetve ha egy amúgy remek étrended van, az sem tuti, hogy neked ideális. Nincs étrend, ami mindenkinek megfelel, sokfélék vagyunk, más igényekkel, hiába van hasonlóan működő emberi testünk, vannak azért különbségek.


Valóban fogynod kell? Megértheted a kérdésemet, tele van a világ s a gyk testképzavaros tinikkel, akik 40 kilósan is kövérnek tartják magukat...

2016. márc. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 donmogyoróscsirke ***** válasza:
Figyelj oda arra hogy ne egyél összevissza, ha eddig így tettél volna. Fontos hogy hasznos szénhidrádokat, és fehérjét reggelizz ( ezek a növekedésben is segítenek) , napi 5x egyél, és mindig pont annyit hogy jól lakj. kerüld a nagyon zsíros ételeket, és sok sok vizet igyál. Esetleg tea / kávé, te korodban előbbit jobban ajánlom, ami egy kicsit meglöki az anyagcserédet. Remélem tudtam segíteni, bármi egyéb kérdés lenne, írj nyugodtan privátban!
2016. márc. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Közben befutottak az adatok.

Nos, ha még egy incifinci minimálist meghaladó izmod is akad a sport miatt, el nem tudom képzelni, hogy valamirevaló felesleged legyen...

2016. márc. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 donmogyoróscsirke ***** válasza:
#4-el egyetértek. Azok alapján amilyen adatokat leírtál, a súlyod elvileg pont passzol a magasságodhoz, mármint nem tudom elképzelni hogy sok felesleg lenne rajtad. Valóban gondolkozz el azon, hogy tényleg fogynod kell-e, vagy csak külső hatás ért, amiért úgy gondolod. Mindig legyél okosabb másoknál!
2016. márc. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kell fogynom. A hasam tiszta háj a lábaim is nagyon kövérek. Sokkal nehezebb vagyok mint hittem. Régen nagyon vékony voltam, de most felszedtem egy csomó kilót. Nem akarom, hogy valami bajom legyen a fogyás miatt (tölcsérmellkasom van és a szívem sem teljesen oké) de sokkal jobban érezném magam, ha leadnék 5-10 kilót.
2016. márc. 15. 22:36
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az egészséges érték alatt van a testtömeged jelenleg is. Ha ennél tovább fogysz, már élettani hatásai lehetnek, pl. nem fogsz menstruálni. Nagyon magas vagy az életkorodhoz képest, az ízületeid tönkremennének, ha vékonyabb lennél. Súlyos testképzavarod van, ha azt gondolod, hogy 5-10 kg-val kevesebbnek kéne lenned, 178 cmhez szerinted hogy nézne ki 48 kg?
2016. márc. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Miért? Had legyek már én is vékony
2016. márc. 16. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!