Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehetnek ezek a hajnali...

Mitől lehetnek ezek a hajnali rosszullétek?

Figyelt kérdés
sziaztok. 19 éves srác vagyok, és van egy kis problémám. többször előfordult, ma hajnalban is, és mivel nem első eset gondoltam leírom, segítséget kérek. szóval hajnalban felkeltem és kimentem wc-re és mikor elkezdtem pisilni akkor hirtelen nagyon russzul lettem, zúg a fejem, valami óriási hányinger jön rám de tényleg hogy bármelyik pillanatban elhányom magam és szédülök, hát meg kellett szakítani és le kellett ülnöm, de még a fürdőszobacsempén is térdeltem vagy egy percig olyan rossz volt. lehet furán hangzik, de mindig akkor jön elő mikor így hajnalban kimegyek wcre elkezdem a "dolgom". míg kiballagok semmi jele. talán vérnyomásra gondolok de nincs vele problémám, és már akkor rosszul kéne lennem ha hirtelen felpattanok szóval nem tudom. nem tudom összefüggésben lehet-e azzal hogy ittam azelőtt este egy kicsit de nem voltam berúgva és másnapos sem hajnalban. többször előfordult már velem ez az eset és mind ebbena szituációban mint leírtam, nem tudja valaki mi lehet ez és hogyan kerülhetném el? tehát vérnyomásom rendben, nem vagyok vérszegény sem, multivitamint is szedek. köszönöm
2010. ápr. 3. 14:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Tuti a vérnyomásod szórakozik veled.

Hiába normális máskor, képzeld el: egész éjjel alacsony, majd felkelsz, pisilsz, akkor ugye feljebb megy. Majd hirtelen leesik...

Semmi gáz, mindenkivel előfordul. Mielőtt felkelnél az ágyból, nyújtózkodj, lassan kelj fel, ilyesmik.. :)


15/L

2010. ápr. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!