Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Nagyon félek,...

Mi lehet ez? Nagyon félek, hogy valami komolyabb probléma (? )

Figyelt kérdés
Azzal a problémával fordulok hozzátok,hogy amit körülbelül 1,5-2 hónapja érzek. Eleinte olyan érzésem volt mintha hasmenésem lenne, viszont nem volt. Aztán szinte folyamatosan székelési ingerem van, viszont ilyenkor soha nem tudok elmenni wc-re. Egy nap többször megyek wc-re normálisan is de utána olyan mintha nem "távozott" volna minden és ez rettentően fusztrál. Ha jobban próbálkozok utána még rosszabb érzés. Nincsen semmi más problémám sem hasi fájdalmak sem véres széklet, tényleg semmi csak ez . Kissé stresszes vagyok, de azt általában elnyomom, az étkezésem rendszertelen, mert étkezési zavar miatt egyszer nagyon sokat eszek utána 2-3 napig normálisan, viszont nem híztam meg tőle. Nem élek mozgásszegény életmódot egy héten 4x1 órát edzek és sokat sétálok. Orvoshoz nem merek elmenni vele, pedig nagyon félek, hogy baj van :( Mi lehet ez? Ez valami pszcihés vagy tényleges betegség? 18/L

2016. márc. 19. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Orvoshoz nem mersz menni? Hát akkor féljél csak.

Ezek a tünetek kismillió betegségre utalhatnak,szerinted mi itt látatlanban ki tudjuk találni,hogy mi bajod van?

Lehet,hogy gyomorrákod van. Remélem mostmár jobban érzed magad..

Komolyan mondom.. 18 éves létedre nem vagy képes elmenni egy orvoshoz.. Szerinted az emberek kedvtelésből járnak oda?

2016. márc. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele,hogy orvoshoz nem kedvtelésből járnak az emberek. Nem is azt mondtam, hogy nem akarok elmenni, hanem nem merek elmenni egyenlőre. Nem szeretném azt sem,hogy látatlanban diagnoztizálják a problémát, mert tudom,hogy ez nem lehetséges. Csak kíváncsi voltam, hátha volt már valakinek hasonló, hogy el tudjak indulni valamerre, azért,hogy legyen kiindulási alap.
2016. márc. 19. 12:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Vastagbél-polip gyanú, de csak tükrözéssel mondható biztos diagnózis. Coloprotkológia vagy mi ahova fordulnod kell.
2016. márc. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális választ!
2016. márc. 20. 13:40
 5/6 A kérdező kommentje:
Viszont amúgy hogyha edzek akkor nem érzem ezt az érzést. Gondolom azért, mert olyankor elterelődik a figyelmem róla.
2016. márc. 20. 13:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Kiindulási alap kell? Belgyógyászat. A többi csak kifogás.
2016. márc. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!