Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lábtörés után mennyi idő, míg...

Lábtörés után mennyi idő, míg újra tudok járni, és mikor tudom már komolyabban is terhelni a lábam, mint előtte? (pl. sportoláskor)

Figyelt kérdés
2-3-4. lábközépcsontom törött el, nem mozdultak el, nem kellett műteni, 3 hétig volt rajtam fekvő gipsz, aztán most csütörtökön levették, nincs semmi a lábamon. Egyelőre abszolút nem tudok ráállni, a talpamon van egy nagy bevérzés is.

2016. márc. 20. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
most komolyan, ezt miért nem az orvostól kérdezted meg?
2016. márc. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én most tapasztalatokat várok. Az orvos azt mondta 1 hétig még mindenképpen mankózzak, és fokozatosan terheljem csak utána a lábam. De akinek van tapasztalata, az el tudja mondani, neki ez mennyi időt vett igénybe.
2016. márc. 20. 17:43
 3/3 Tiger22 válasza:
Szia.Nekem ugyanez volt,2es,3as,4es tört el,1het fekvő majd 3het járo gipsz,en levettem 4nappal korabban mint ahogy az orvos leakarta venni.Most 2.hete h nincs gipsz viszont meg nagyon erzekeny es nekem is nagyon hianyzik mar a foci!Nagyon kicsit van bedagadva,es bicegve tudok menni.Nekem ennyi a tapasztalatom,ha valaki tud meg valamit hozzafuzni ehhez,azt megkoszonnem en is!
2017. márc. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!