Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Miskolcon milyen konditermek...

Miskolcon milyen konditermek vannak? Mennyi az ára óránként? Milyen gyakran érdemes járni?

Figyelt kérdés
2013. nov. 20. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Google sokat segít az árakkal szerintem.

Elsőként találd ki, mégis milyen edzésformára gondoltál, van ahol eltérőek az árak edzéstípusonként, vagy jobban megéri bérletet váltani akkor már, stb.

Heti 2-3 alkalom azért kell, hogy legyen valami hatás, akármiből is, de ez megint olyan, hogy attól függ. Mert mehetsz ám minden nap is, csak nem mindegy, mit csinálsz pontosan, mire edzel, mi a célod, stb.

2013. nov. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sok van. Mit szeretnél izmot növelni, szálkásítani? Én az egyetemi kondit szeretem. De google tényleg segít.
2013. nov. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igazából fogyás lenne a célom... Eddig még csak egyszer volt lehetőségem kipróbálni és nagyon tetszett az ottani hangulat.

Sztem az elliptikus gépet fogom használni.

2013. nov. 21. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!