Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pár hónap múlva lesz a műtétem...

Pár hónap múlva lesz a műtétem. Altatásos és hát egy kicsit félek. Mik a mellékhatásai az altatásnak 12 évesen? Többi lent

Figyelt kérdés
Születésem óta van egy hemangium a talpamon.Eddig lézereszték Pozsonyba.Most meg elkezdett fájni a seb amit belőttek,mellette pedig 2 új hemangium nőtt.Elmentünk Nyitrára ott meg csak a műtétes utat javasolták.Elmentünk hogy a kórházban megbeszéljük a műtétet stb.Mondták hogy 3 napos lesz ez az egész, utána meg 2-3 hétig nem állhatok a lábamra,és hogy a műtéthez el fognak altatni.Én meg úgy félek,hogy rizikó adódik az altatás során…Ennek mennyi az esélye 12 évesen?

#altatás #műtét #hemangium
2016. márc. 23. 21:18
 1/5 anonim válasza:
Szinte 0. Ha az orvosok sem említették a rizikót akkor abszolút 0.
2016. márc. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pont 12 éves voltam, amikor altatásban műtöttek törött bokával.

Ne aggódj, ez már húsz éve is rutin dolog volt.

2016. márc. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ne aggódj, minden rendben lesz!
2016. márc. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tényleg nem kell aggódni, manapság az aneszteziológia elég jól áll, főleg 12 évesen nincs félnivalód. Voltam már benn műtéten 5-6-8 éveseknél is, altatás mellett, nagyobb műtéteknél, semmi gond nem volt soha.
2016. márc. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Így már nem aggódok annyira!
2016. márc. 24. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!