Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor múlik el a fájdalom?...

Mikor múlik el a fájdalom? Egyáltalán miért fáj így?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Pár napja az egyik ujjamat nagyon bevertem. Feldagadt és belilult. Orvosnál voltam aki "megtapogatta" és azt mondta pihentessem mert erős zúzódás érte.. Lett egy szép vérhólyagom a következő nap reggelén. Azóta is fáj nagyon az ujjam és ha valamilyen rossz irányba mozdul akkor egy kis szúró fájdalmat érzek... Ez mitől van? Zúzádás után a fájdalom mikor fog elmulni?

És egyébként félig meddig betudom hajtani csak nagyon feszül közbe.



2016. márc. 23. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
ha megzúzódott, akkor be kellett volna gipszelni, sínbe rakni, lekötözni, egy hét aztán minden rendben :) de lehet, hogy el is tört, röntgenfelvételt kell készíttetni!! nem tudom megtörtént-e... ha az orvosnak erre ott helyben nincs módja, utaljon be. az a legrosszabb, ha esetleg eltörött, és rosszul forr össze a csont...
2016. márc. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem kaptam semmilyen rögzíttést se... Itthol kötöttem be annyira, hogyha a többi ujjam használnom kell legalább akkor ne mozogjon.. Amúgy kórházba voltam vele és nem küldött röntgenre. A kezét áthúzta rajta és mondta, hogy amennyire tudom hajlítsam meg és ennyi... Nem a legjobb korház, de jah. Szóval fogalmam sincs, hogy van e komolyabb baja. Picit furin néz ki, de szerintem csak a duzzanat miatt...vagyis remélem. :)
2016. márc. 23. 22:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Borogasd és pihentesd.
2016. márc. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!