Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan szokhatnék le a vagdosá...

Hogyan szokhatnék le a vagdosásról, vagy hogy titkoljam?

Figyelt kérdés

Nagyjából két hónapja vagdosom magam, mert már egy éve elviselhetetlen az életem. A családommal is gondok vannak, a "barátaimat" egyáltalán nem érdeklem és ráadásul egy fiúval is már egy hónapja elég bonyolult a kapcsoltunk, pedig nagyon szeretem.

Két hónapja kezdtem vágni magam és nagyon jó érzés, amikor kivagyok. Direkt figyelek, hogy ne legyenek maradandó hegeim, a sebeim kb 2-3 hét alatt begyógyulnak, és eddig könnyű volt rejtegetni a hosszú ujjú fölsők miatt, de már túl meleg van és nem akarom, hogy bárki is meglássa. Ráadásul már a fájdalom sem elég, pedig mindkét alkarom tele van vagdosással. Mit tegyek? Hogyan rejtegessem, vagy mit csinálhatnék helyette?



2016. márc. 17. 17:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%
Mondjuk az is segítene, ha fognád a cókmókodat, és elhúznál pszichiátriára, nagyon gyorsan. Valószínűleg többet tudnak ott segíteni, mint itt az unatkozó háziasszonyok.
2016. márc. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

Én értelek Téged.

Próbálj valami elfoglaltságot találni, vagy egyél valami jót.

Keress jófej embereket, akik megértenek. A vagdosás nem megoldás.

Hajrá!!

2016. márc. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:

1.Nem titkold.Álj le vele.

2.Beszéld meg andolgokat a fiúval.

3.Írd le mik a családi gondok.

4.Találj másik sztressz levezetőt.

5.Találj egy legjobb barátot.

6.Ha van legjobb barátnőd akkor már több barátod is lehet.


Kezdetnek írd le a 3. pontot.

2016. márc. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Az olyan hülyék, mint az 1. és a 2. kérlek kíméljetek!!!

3. és 4. köszönöm.

A családi gondjaim pedig, hogy a nővéremnek pszichológiai problélmái vannak, be kellett mennie egy terápiás házba (nem pszichiátria!), és anyám eléggé szétesett, alapból ideges a rossz munkája miatt és az egészet rajtam vezeti le, és tőlem várja el, hogy legyek erős és felnőtt és legyek a támasza, mert rajtam kívűl már senkije sincs, akire számíthatna. (Apámmal nem igazán tartom kapcsolatot, szüleim még születésem előtt elég rossz viszonyban váltak el.) És egyszerűen nem bírok másra gondolni, csak hogy minden az én hibám és pont ezért nekem kell megoldanom a problélmákat.

2016. márc. 17. 18:24
 5/17 anonim ***** válasza:
30%
Pedig igaza van az első,másodiknak. De ha szerinted nem,akkor vagdosd a tested,az oldalad,a hasad, combod,segged,azt úgy sem látják.
2016. márc. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:

#6 hülyeséget írtál

#4vagyok

Szerintem beszélj anyuddal.Viszont kezdj el ismerkedni.Mert ha nem akkor ennek következményi is lehetnek később.Szerezz barátokat.A "barátaid" közül válassz egy BFF-et.Ha van bff-ed akkor a többi "barátoddal" is beszélgess, stb.Akkor oesznek barátaid.Én is így voltam.Anyuddal jell beszélned de gyorsan.Mond meg neki hogy nem érzed így jól magad.De a nővéreddel kezd.Mond neki hogy nem lesz semmi baj.Haza fog jönni ilyesmik.Mond meg neki hogy kicsit összeomlottál.A vagdosásról nehogy beszélj!

Sok sikert.Írj ha gondolod akár privit is.

2016. márc. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Bocsi a hibákért.Ilyen a telóm:hiper lassú, gáz.E miatt van,
2016. márc. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

:'D

Köszi #4, tényleg sokat segitesz!!! Igazad van, beszélnem kéne velük. Van amúgy egy bff-em, akire már 5 éve számíthatok, de most épp neki is elég sok gondja van és inkább segítek neki, nem akarom még pluszba az én hülyeségeimmel nyaggatni.

2016. márc. 17. 19:02
 9/17 anonim válasza:
Akkor keress még barátokat.De anyuddal kel feltétlenül beszélned.Az a legfontosabb.Akkor egy teherrel kevesebb akkor már csak pár lépés.Mondom nyugtasd meg majd mond el hogy mi bánt téged.Szerintem ez lesz a legjobb.Úgy szerezz barátokat hogy beszélgetsz.Biztos találsz pár embert.De a beszélgetés anyuddal az az első.
2016. márc. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Hármas vagyok.

Hívő vagy egyébként?

Bocs, csak úgy érdekel.

2016. márc. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!