Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti szoktatok azon gondolkodni...

Ti szoktatok azon gondolkodni hogy hány évetek van még hátra a halálig?

Figyelt kérdés

2016. márc. 24. 09:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én igen, főleg mivel mostanában nem kicsattanó az egészségem.

Szerintem nagyon is jót tenne sok embernek, ha gondolkoznának rajta, mert rájöhetnének, hogy mi az igazán fontos az életben. Én gyakran beleképzelem magam az utolsó óráimba, hogy mit bánnék, ha nem tenném meg vagy fordítva, és így már egész sok hülye szokásomtól, tulajdonságomtól megszabadultam, és új dolgokat próbálok ki.

2016. márc. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha nem is gondolkodni, de gyakran eszembe jut. Főleg, hogy 40 évesen már kétszer voltam rákos...
2016. márc. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én fiatal vagyok, de így is egyre gyakrabban gondolkozom ezen.
2016. márc. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
én is szoktam... októberben elkaptam egy komolyabb hányós,hasmenéses vírust, az nagyon előhozta belőlem. most megint ezzel a vírussal szenvedek, és sírógörcsök jönnek rám, pánikolok...
2016. márc. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

szoktam, csak sajnos mindig belezavarodok a számolásba, mire a végére érnék... :D



Amúgy szerintem mindenki szokott. Sose lehet tudni, a legegészségesebb, legfiatalabb embereket is bármikor elcsaphatja egy autó.

2016. márc. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 abaraba válasza:
70%
Ne azon stresszelj, hogy mi volt a múltban vagy mi fog történni a jövőben, hanem a jelent éld meg és boldog leszel.
2016. márc. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Velem született autoimmun betegségem van, ha megérem a 60-at, már mázlista vagyok. Pont ezért nem pocsékolom az időmet a halálon való merengésre.
2016. márc. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Bozsoki válasza:
Mint abarbara írta! Élj a mában. A legjobb ha írsz egy bakancslistát, hogy mit akarsz elérni, és ha elérted ráérsz merengeni, nem volt e rövid a listád :D Csak olyan dolgok a fontosak amit majd magaddal tudsz vinni. Emlékek, élmények, szeretet.
2016. márc. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#abaraba jól mondja.

Ne gondolkozz ezen,mert felesleges.

2016. márc. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sokszor megfordult már a fejemben nekem is... Nem régen halt meg a cicám, akit nagyon szerettünk és én nagyon szoros kapcsolatban voltam vele. Mikor meghalt akkor még csak 9 hónapos volt és egyből ez jutott az eszembe... Bármelyik pillanatban meghalhatok akár én is. Vagy akárki más is. Az élet sokféleképpen véget érhet, elég hozzá egy baleset. Még ha az utcán is sétálunk akkor is történhet velünk bármi. Kegyetlen az élet és kifürkészhetetlen.
2016. márc. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!