Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Evés utáni hányinger, hasmenés...

Evés utáni hányinger, hasmenés, most már 1 hete. Mi lehet?

Figyelt kérdés

Jövő héten megyek orvoshoz, de addig is kíváncsi lennék a véleményekre.

Az van, hogy rögtön evés után hányingerem lesz, teljesen mindegy mit eszek és minden esetben hasmenés követi. A hasam duplájára növekszik, pedig direkt alig eszek valamit, gázok kínoznak, és teltségérzetem van.

A másik érdekes tünet, hogy a nyakamon, két oldalt a bőr megvastagodott, kissé hámlik, nem viszket és olyan mintha koszos lenne. A testtartásom is elég fura lett a nagy has miatt.


35/160/52 kg. Nő


2011. júl. 16. 18:49
 1/10 anonim ***** válasza:
nyugi csak a nagy meleg!
2011. júl. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
nem biztos h a meleg miatt van. nekem is ilyen tuneteim voltak es kiderult h helikobakterem van. ugyhogy en ajanlom a dokit...
2011. júl. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem, ez nem a meleg miatt van, érzem. Egész nap a hűvös lakásban vagyok. A nyakamon lévő bőrelváltozás is betegség tünete.
2011. júl. 16. 19:01
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy allergiás valamire?
2011. júl. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Allergia is kizárt, sosem voltam semmire allergiás szerencsére.
2011. júl. 16. 19:08
 6/10 anonim ***** válasza:

allergia bármikor jelentkezhet

de nem lehetséges,hogy elkaptál valami fertőzést?(strandon,étterembe)

szerintem is menj dokihoz

2011. júl. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem fertőzés szerintem, van egy kis tapasztalatom a betegség diagnosztizálásában. Szerintem az emésztőrendszeremmel van valami baj, csak ne lenne komoly.
2011. júl. 16. 19:17
 8/10 A kérdező kommentje:
Erről valaki tud valamit? Acanthosis nigricans
2011. júl. 16. 19:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Az orvos
2011. júl. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Most segítséget kérsz,vagy saját magadat diagnosztizálod inkább?.Vagy allergia lesz,vagy helicobacter...tök mindegy ezek is összefüggnek az emésztési problémákkal.Elárulok egy titkot én tavaly lettem ételallergiás(tej)...33évesen.Ezeken kívül még más is lehet,de valószínű hogy emésztési probléma lesz.
2011. júl. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!