Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Eltörhetett/megrepedhetett a...

Eltörhetett/megrepedhetett a bordám?

Figyelt kérdés

Egy koncerten pogóztam, és mire hazaértem nagyon fájt az alsó bordám,nehezen tudtam levegőt venni aztán lefeküdtem, reggelre jobb lett, de még mindig érzem hogy fáj ha levegőt veszek, de ha nyugalomban van nem, nyomásra sem érzékeny.

Azért kiváncsi lennék h mivan...:D


2010. ápr. 4. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Orvos megmondja,, hogy mi van, de ha megrepedt, pláne ha eltört volna, akkor üvöltenél a fájdalomtól és minden mozgulat fájna, nem aludtál volna és nem gépeznél. Máskor ésszel a koncerten, már ha van...:)
2010. ápr. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
okés, köszi a választ:D
2010. ápr. 4. 11:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Elsőnek: Nekem volt eltörve bordám,és nem üvöltöttem a fájdalomtól, viszont rettenetesen belilult egy jó két tenyérnyi folt a mellkasomon,levegővételnél éreztem elég rendesen,és éjszaka is zavaró volt,úgy aludtam mint egy múmia,se jobbra,se balra egész éjjel. Ha nyomásra nem érzékeny,és nem lilult be ,akkor szerintem csak egy kis zúzódás,jegeled és pihenj sokat,szedjél nagydózisú kálciumot.
2010. ápr. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!