Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az orvos nem hisz nekem mit...

Az orvos nem hisz nekem mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom ostobán hangzik,de erős mellkasi fájdalmai voltak

kimegyek mentőszolgalatra hogy nézzék meg mi a gond a szívemmel .

Az orvos azt mondta nem a szívemmel van gond mivel ha azzal lenne gond akkor elzsibbadna az egész testem,nem kapnánk levegőt,és fájna a kezem.

És azt mondta csak az izom fáj és kaptam egy szurit + hozzá tette hogy ha ismét fáj vegyek kenőcsöt.

De hát fáj meg szúr is...

Régi gyerekorvosom aki magyar nemfogad el + ha másik osztályra megyek ott szerb az orvosom,én meg nem értem ezt a nyelvet pedig szerbiai vagyok. De a városban sokan beszélik a magyart de mást nem engednek be a rendelőbe pedig csak egy papírt kénen nekem ki írjon vizsgálatra :(



2016. márc. 27. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Igaz van az orvosnak, ez bordaközi izom fájdalom, nem igényel kivizsgálást.
2016. márc. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Yolo2 ***** válasza:
Hülyeség, nem csak ez a kettő okozhat mellkasi fájdalmat... Csak azt tudom tanácsolni hogy keress másik orvost, akár másik városban is aki rendesen megvizsgál.
2016. márc. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nemcsak a borta közti fàjdalmom van, ès màs vàrosban nem vizsgàlnak meg max ha beutalót kapok :( Szinlelnem kène szerintetek ?
2016. márc. 27. 23:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerinted mit csinálnak azzal, aki külföldi és segítségre szorul? Vigyél magaddal tolmácsot.
2016. márc. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha jó kérdés, itt még gyerekoromban is ki zavarták ha velünk volt valaki,anyámat is nehezen engedték be az orvosok. Még a fogorvosnál is így csinálják :/
2016. ápr. 7. 08:57
 6/8 anonim ***** válasza:
A tolmácsnak a sarkára kell állnia, és elmondania, hogy mivel te, azaz az ügyfele nem beszél jól szerbül, ezért szüksége van rám.
2016. ápr. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tolmácsot nem ismerek csak a családomat eddig is azok segítettek. Viszont itt nagyon bunkók tudnak lenni,úgy csináltak minta bolond lennénk mivel nem tudtam kitölteni egy cirill betűs kérdő ívet. Bezeg ö nem érti a magyart pedig ez régen magyar föld volt. És szerintem az angolt se értik. Kitalálok valamit v színlelek a sürgéségin csak félek ha komolyabb bajom lesz leszarnak majd.
2016. ápr. 8. 08:35
 8/8 A kérdező kommentje:
Főleg az bassz fel hogy "Iditi vámo " Menjél ki o_o Már olyan sokszor hallani és magyarok is gyakran mondják hogy menjél ki.
2016. ápr. 8. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!