Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Minek a jelei ezek? .

Minek a jelei ezek? .

Figyelt kérdés
Mostanába nagyon ingerlékeny vagyok, fáradt, nembírok koncentrálni és fáj a hátam a fejem a nyakam.... és mint mondtam ingerlékeny vagyok, de nagyon... csak ha hozzám szólnak bizonyos időkben kiakadok és ordibálok, sajnos (ezt tényleg nem akartam) de a stressz, az ideg kiváltotta belőlem és ellkeztem inni (tudom nem helyes) most nehéz, de a barátnőm segítségével ezt átvészelem... de még folytatnám... annyira ellustultam, fáradt vagyok, nemtudok aludni.... mit tudtok ebből? Kérlek bíztatást, ne szidást az alkohol miatt... hisz azt már SOHA TÖBBÉ... jaj és még van az a srác aki tetszik és ő is kikészít, hisz van barátnője, és fogalma sincs hogy szeretem.... és előttem ölelte át és minden és nembírooooom...

2016. márc. 30. 21:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Sok folyadék. Tisztavíz és nem bolti só. A só az élet, mert ionizálja a vérplazmát és oxigént fog szállítani. A fehérvérsejteket segbe rugja és leküzdi mindent. Minden hová eljut, ezért kálliumozzák a bolti sókat. A tiszta nacl meg elégeti a kálliumot és energiát ad. A gyulladás területek is só víz hiány miatt ilyen fájdalmakat produkál. Idegnek is jó, mert a só vezeti az áramot és kapsz ingert nem leszel streszes. Sok vitamint. C vitamin D vitamin szelén a legfontosabbak, Ha a tenyered piros pozsgású selén hiányod van. köröm fehéres árnyalatú nem rózsa szines vitamin hiány, de lehet fehér pöty foltok az is azt jelzik.
2016. márc. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!