Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem tudok fél lábon állni?

Miért nem tudok fél lábon állni?

Figyelt kérdés

Az kicsit túlzás hogy egyáltalán nem megy, mert szerintem tudnék állni akár egy percig is, csak rövid idő után elkezdek inogni, nincs semmi egyensúlyom.Emiatt nem tudom megcsinálni a mérleg állást se, mert ha olyan magasra emelem az egyik lábam hogy vízszintesen legyen a testemmel egyből eldőlök.És a tanár nem tudja megérteni hogy én próbálkozok, nem direkt csinálom, de egyszerűen nem megy.

Ha meg úgy állok egy lábon hogy becsukom a szemem akkor szinte egyáltalán nem megy, elkezdek szédülni és eldőlök.

Ez mi lehet? Valami betegség vagy így születtem?

Esetleg a lúdtalpnak meg gerincferdülésnek lehet köze hozzá?

Előre is köszi.

16/l



2016. márc. 31. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:

A lábad melyik felén akarsz álni?Térdtől lefele vagy térdtől felfele,mert nem mindegy ám,hogy melyiket gyakorlod.

Bocs,de ezt nem hagyhattam ki... :)

2016. márc. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*állni
2016. márc. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Haha...:D
2016. márc. 31. 18:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg egy egész lábon állni.
2016. ápr. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyensúlyérzékben lényegében 2 dolog vesz részt: a fül és szem.

Egy fülorrgégészt lehet nem ártana felkeresni

Itt kicsit többet olvashatsz magáról a füllről:

[link]

[link]


De az is lehet, hogy csak egy kicsit gyakorolni kéne. Mindenesetre egy orvost lehet nem ártana felkeresni, elmondani a problémád, iletve egy ortopédust

2016. ápr. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!