Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van egy Nagy sándor papagájom...

Nandi1 kérdése:

Van egy Nagy sándor papagájom 4 hónapos és emelgeti a lábát vagyis többnyire mindig egy lábon van hol ezen ho azon nem látok semmilyen sérülést rajta és ha kell akkor meg tud állni stabilan mind kettőn de ha csak pihen akkor felemeli. Ez baj?

Figyelt kérdés
2016. jan. 27. 19:30
 1/2 anonim válasza:
Szia! Dehogy baj, az enyem is sokszor áll egy lábon, sőt mindig ugy is alszik. Amig voltak hullámosaim azok is ezt csinálták. Azt olvastam ezt vagy elnovik es leszoknak magukrol rola, vagy megtartjak mi t szokást. Személy szerint én azt veszem eszre hogy nekik igy kényelmes, egyik hullámosom sem nőtte el, es szerintem a mag sándorom sem fogja. Ez olyasmi mint hogy neked alvaskor az oldaladon hatadon vagy hasadon kényelmes e aludni 😊
2016. jún. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2016. dec. 11. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!