Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az igaz hogy ha kakilsz és...

Az igaz hogy ha kakilsz és kimosod a feneked akkor fel kell nyúlni tusfürdő ujjal a popsimba hogy belül is kimossam magam? O. O Egy meleg barátom ezt állítja és nem hiszi el hogy szerintem nem!

Figyelt kérdés
mi az igazság? Én soha nem csináltam ilyet!! Akkor nem vagyok higiénikus?
2016. márc. 31. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert ő szereti ha felnyúl/nak a seggébe, attól még nem így van.
2016. márc. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát neki már lehet annyira kitágult hogy egyébként kifolyna...
2016. márc. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A meleg barátomnak is belinkeltem a kérdést és azt kérdezi hogy akkor hogy lesz tiszta az ánusz belülről?
2016. márc. 31. 22:51
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel őtet rendszeresen segbe ku*ják, ezért fontos, hogy alaposan kitisztítsa magát (mindjárt hányok)...Én nem fogom minden wczés után kimosni a beleimet, attól nem fogom tisztábbnak érezni magam.
2016. márc. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az emésztés a végbeledig tart. Ami ott van, annak ott a helye másrészt a vegyszereket te sem akarod a véredbe juttani a seggedből, se a segglyukrák se a vérrák nem szexi
2016. ápr. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem akarok senkit megbántani, de ez a fajta túlzó tisztálkodás "lelki" problémákra utalhat :S
2016. szept. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!