Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Menyire kell félni egy altatás...

Menyire kell félni egy altatásos műtéttől? Ha választásra kerül a sor, hogy altatásban vagy csak érzéstelenítésben kérem a műtétet, akkor melyiket jobb választani?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 2. 09:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha lehet választani akkor csak érzéstelenítés, azért az altatás kockázatosabb (jobban terheli a szervezetet) és utána még bent is kell maradni legalább egy-két napot, utána rosszullét stb. Az érzéstelenítésnél utána annyi, hogy addig nem ehetsz amíg ki nem megy a hatása és nem pisiltél egyet. Ha pl délelőtt műtenek, másnap délelőtt haza is mehetsz így.
2016. ápr. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

4 napja volt egy altatásos műtétem, s két órával utána hazajöhettem, nem is tudom meddig voltam eszméletlen, de nem sokáig.


12:00 elmúlt, amikor bedrogoztak (de nem tudom, pont mennyi idő volt), s 13:35-körül ébredtem fel arra, hogy kérdezték, hogy tudom-e hol vagyok. Délután 5-kor már otthon voltam, másnap már dolgoztam... (bár nem szabadott volna)


fül tubus beültetésem volt.

2016. ápr. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!