Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tesztoszteron fokozó (Brutal...

Tesztoszteron fokozó (Brutal anadrol) 21 éven aluliak számára nem ajánlják, lehet e tőlle bajom? 16/F

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, 1 éve foglalkozom az edzéssel, ajánlottak nekem tesztoszteron növelőt (Brutal anadrol) A "figyelmeztetés"-ben az van le írva hogy 21 éven aluliak számára nem ajánlott, felnőtteknek napi 3 kapszula, lehetnek e ettől egészségügyi problémám? Ha nem napi hármat, hanem kettőt szedek be edzés előtt, akkor az úgy jó-e?

2016. ápr. 4. 18:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom ki ajánlotta de jót nem akar neked, 30 éves kor felett ajánlják de inkább közel a negyvenhez, lényegében ez magasabban tartja a teszto szintet, ami már középkorúként nem épp egy magas értéken mozog, ilyenkor kell a fokozás. De nekünk huszonéveseknek csak pénzkidobás, és fel is boríthatja a természetes folyamatot, aminek nyilván vannak mellékhatásai.


Neked elég egy kreatin kúra is ha úgy látod akarsz egy kis löketet.

24/F

2016. ápr. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!