Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tesztoszteron és hormonok...

Tesztoszteron és hormonok növelése, optimalizálása 16 évesen?

Figyelt kérdés

Üdv!

Azokról a termékekről lenne szó, ami főként a tesztoszteront és a növekedési hormonokat termelődését fokozza. Természetesen a legális szerekre vagyok kíváncsi. Például amit a shop.builder oldalon is lehet vásárolni, vízben oldódó por, illetve kapszula formájában.

Fél éve edzek, és látom magamon a változást, nagyon komolyan veszem mindig keményen edzek, kajám hordom magammal akár a nagyok, tehát tényleg minden okés, de egy ideje szemezek ezekkel a dolgokkal a tápkieg mellé. Használt már valaki ilyet? Ilyen fiatalon úgy tudom tilos, de az oldalon a leírásba nem találok korhatárra utaló adatot. Ezek a termékek is okozhatnak szexuális teljesítmény csökkenést, vagy bármi egyéb komolyabb mellékhatást?(tudom hogy tesztoszteron növelő, de mégis csak egy 16 éves szervezetről van szó). Építő és segítő válaszokat várok, aki nagyon beszeretne szólni az ötlet miatt, kérem kultúráltan, negatív kritika is építő. Akinek esetleg van bevált terméke, kérem írja le a termék nevét!



2016. márc. 11. 10:30
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Nincs mit fokozni mert ilyen korban a maxon van a termelés. És 40+ évesen lehet elgondolkodni ezeken amikor természetes úton picit lecsökken.
2016. márc. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nem lenne változás? Azaz hiába szedném?
2016. márc. 11. 10:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Az ösztrogén szintedet csökkentené egy minimálisan, ezzel növelve a szívproblénák lehetőségét... Mást nem érnél vele.
2016. márc. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor hülye ötlet volt, köszönöm a válaszokat!:)
2016. márc. 11. 11:20
 5/9 anonim ***** válasza:

Én 17 évesen próbáltam elöszőr, érezhető volt a hatása, kanosabb voltam tőle.

Amúgy ne várj tőle csodát, csak egy tápkieg. A káposzta is tudja ugyanezt, csak abból többet kéne megenni, hogy ugyanott legyél.

2016. márc. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezek nem növelnek tesztoszteron vagy GH szintet. Csökkentik valamennyivel az ösztrogénszintet, potencianövelő hatásuk van és jobban alhat tőlük az emberek. Gyógynövényes termékekről van szó, de gyakran nincs is bennük elég hatóanyag.
2016. márc. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyébként ha optimalizálni akarod akkor: - legyél enyhe kalóriapluszban

- vigyél be legalább 40 gramm minőségi zsírt

- aludj minden nap kb. 8 órát

- ne fogyassz alkoholt és ne dohányozz, később is csak heti pár italt(száraz vörösbor mondjuk) illetve pár szál cigerettát fogyassz

2016. márc. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezek a termékek nem érnek sokat.
2016. márc. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

Alváson növelnem kell azt tudom, mivel az elég kevés(7 óra max), alkoholt meg az összes bulit visszamondom az edzés miatt, úgyhogy azzal nincs baj, cigivel csatázom hogy letegyem!

2016. márc. 13. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!