Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagy bajban vagyok? Mi a...

Nagy bajban vagyok? Mi a teendo addig is?

Figyelt kérdés

Nagyon bevagyok szarva.

A szajam felett kb 6 napja levagtam kb 80%-at egy pici anyajegynek..Gondoltam letepem de nem tettem volt.Utanna negyed oraig verzett.

Azota is piros es napi szinten ilyen genny fedi.Marmint nincs benne semmi de a felulete gennyes.

Mitcsinaljak? Bajban vagyok?

18-Ara tudott programalni a borgyogyasz.



2016. ápr. 8. 19:00
 1/7 A kérdező kommentje:

Nem verzik csak attol jott le az a genny darabka minden nap szerintem,hogy beteg is vagyok es sokat fujom az orrom.Telibe meg erinti a zsebkendo.


17/F

2016. ápr. 8. 19:02
 2/7 anonim ***** válasza:

Fertőtlenítsd naponta többször. Mást nem nagyon tudsz tenni.

Egyébként nem vagy bajban, ez semmiség, nyugi.

2016. ápr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hülyeség volt vágáshoz folyamodni. Ha már mindenképpen meg akartál tőle szabadulni, akkor választhattad volna a leégetést (feltüzesített eszközzel), nem vérzett volna és tökéletes munkát végeztél volna.
2016. ápr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mostmar 10 napon " nem mulik semmi". fertotlenitsd le naponta, es lehetoleg ne piszkald. ( tudom , konnyu mondani)
2016. ápr. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
EMBEREK...Bocsi nem irtam oda BOROTVALKOZTAM.
2016. ápr. 8. 19:14
 6/7 A kérdező kommentje:

Azt a gennyet se szedhetem le rola?

Nagyon rondan nez ki es nagyon idegesit.

Kremezem meg,akkor ezentul fertotlenitem is.

De jo piros szerintem picitt begyulladt.

Jo,hogy itthon nem kezdek sebeszkedni csak siettem es tul odanyomtam aztan telibe "leszeltem"

2016. ápr. 8. 19:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Menj el maszek bőrgyógyászhoz, ha nem akarsz 18.-ig várni. Van, ahol már 5000 FT-ért ellátnak. Addig is kenegesd Betadinnal. S ne vedd félvállról, mert sérült anyajegyből könnyen lehet melanóma!!
2016. ápr. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!