Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bajban vagyok!?

Bajban vagyok!?

Figyelt kérdés
Rosszak az eredményeim a leleteken, így most szinte minden vizsgálatra el kell mennem. Egészen a szemésztől, fogorvos, a neurológusig. Szinte az összes helyre el kell mennem. Bár ezt nem értem, de mindegy. Hova tudnék elmenni beutaló illetve időpont nélkül holnap, ahol rögtön leletet is kapok? Minél hamarabb végeznem kellene a vizsgálatokkal.

2016. márc. 6. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez így nagyon kevés infó.

Mik a panaszaid? Hány éves vagy? Fiú/lány? Stb?

És ha mindenhova el kell menned, akkor gondolom adtak azokra a helyekre beutalót is.

2016. márc. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
20 éves lány vagyok. Állandó hátfájással küszködöm. Viszont a leleteim nagyon rosszak. Beutalót nem kaptam, mivel azt a háziorvosomtól még nem kértem. Ez pénteken derült ki, de hétfőn nincsen az orvosom Én meg mivel már nagyon aggaszt, hogy mi van velem, holnap el akarok menni az egyiket letudni. Bár nem értem, hogy szemészetre miért kell mennem, de oda is mennem kell. Beutaló illetve időpont hova nem szükséges?
2016. márc. 6. 23:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, h a leleteid nagyon rosszak? Milyen leleteid?
2016. márc. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Voltam vérvételen, illetve röntgenen is.
2016. márc. 7. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!