Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hormonezelés milyen veszélyekk...

Hormonezelés milyen veszélyekkel jár?

Figyelt kérdés

Többször olvastam, hogy azok a férfiak akik jők akarnak lenni hormonkezelésen esnek át, hogy nőiesebbek legyenek

Én lány vagyok, 19 éves de olyan iszonyat pici mellem van, hogy alig van tőle önbizalmam.

Hogy kezdődik egy ilyen kezelés? Mennyi idő? És vannak esetleges veszélyei?



2016. ápr. 11. 06:36
 1/3 A kérdező kommentje:
*nők akarnak lenni
2016. ápr. 11. 06:38
 2/3 anonim ***** válasza:

Sose alkalmazz hormonkezelést anélkül, hogy betegség állna a háttérben!

Rengeteg veszélyes mellékhatása van, amik indok nélküli alkalmazás esetén gyakran jelentkezhetnek: Petefészek-túlstimulálási szindróma, a hormonok hatására a petefészek jelentősen megnagyobbodik, később mikor gyereket szeretnél, nagyobb az esélye a vetélésnek, méhen kívüli terhességnek, és emellett a nemi szervek daganatos megbetegedésének is. Születési rendellenességek is előfordulhatnak és vérrögképződés. Szerintem nem éri meg ennyi kockázat mellet...

2016. ápr. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Rendben. Köszönöm szépen

Akkor jobban járok ha elfogadom magam ilyen kis mellekkel

2016. ápr. 11. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!