Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy bélrákom van?

Lehetséges, hogy bélrákom van?

Figyelt kérdés
Szóval kb. egy évvel ezelőtt indult, hogy egy alkalommal élénk piros színű vér volt a székletem tetején. Rá 1 hónappal újra jelentkezett. Kb. 20ft-os mennyiségű vér lehetett. Elmentem a háziorvoshoz aki írt beutalót a gasztroenterológiára. Itt elmondtam a bajom és mondta, hogy vizsgálat szükséges volna. Ettől visszaléptem de azóta a véres széklet nem jelentkezett. Egyedül annyi van, hogy naponta 1-2x járok WCzni és van, hogy hígabb állagú a székletem. De konkrét hasmenés nincs. Emiatt még bennem él a kétely, hogy lehet van valami bajom. De szerintem az is lehetséges,hogy valamilyen ételt nem bírok és azért hígabb állagú a székletem.

2016. ápr. 12. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Ha visszaléptél az orvosi vizsgálattól akkor minek rinyálsz?
2016. ápr. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg aranyered van -

Mennyi idősen?

2016. ápr. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Azt kifelejtettem, hogy széklet vérvizsgálatom volt és nem mutatott vért.

Tudod azért nem mert nem nagyon tetszene ha egy csövet feldugnának...

2016. ápr. 12. 14:58
 4/9 A kérdező kommentje:
17 vagyok de mamám testvérénél volt vastagbélrák.
2016. ápr. 12. 14:59
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A vastagbélrák későbbi életkorban szokott inkább

megjelenni (viszonyt az aranyér elég gyakori)

2016. ápr. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
76%
Aranyér, crohn betegség valamint colitis ulcerosa is lehet, és ezek sokkal valószínűbbek mint a vastagbélrák
2016. ápr. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A sok szennytől amit megeszünk manapság sokkal jobban előrejönnek ezek a dolgok és már nem csak idősebb korban jellemző ez a betegség. Gondold át azt a vizsgálatot.. Lehet, hogy csak aranyér de ha az életem múlna rajta én tuti bevállalnám azt a pár perc kellemetlenséget.
2016. ápr. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Aranyeret a háziorvosom megnézte, hogy van-e. De azt mondta, hogy nincs.
2016. ápr. 12. 15:12
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Kiderült, hogy mi volt?

Nekem proktológus talált egy pici gyulladást ott és elvileg attól volt, de hasi tüneteim vannak néha ezért elmennék magánba ( amúgy ott kérheted altatásban is elvileg a vizsgálatot már )

Szóval régi kérdés, de mi lett?

2022. nov. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!