Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Hidrogén-peroxid tényleg...

A Hidrogén-peroxid tényleg annyi mindenre jó, mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Találtam egy cikket is, de számomra elég hihetetlen.

Főleg, hogy egy tudományosabb megközelítést sem találtam, csak tényként közölve mindenféle számomra ismeretlen weboldalon.

Például:

[link]

A kommentek közül is érdemes csemegézni.


2016. ápr. 12. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
49%

Nem. A hidrogén-peroxidod csakis külsőlegesen szabad használni, tilos belsőlegesen. Igazából fertőtlenítésre, és hajfestésre használható fel, a többi kitalált.


Igazából szörnyű, hogy ilyen emberek vannak, akik ezt leírták vagy nagyon buták, vagy csak pénzt akarnak kifacsarni az emberből (cikkek olvasása, reklám, könyvvásárlás, stb.).

2016. ápr. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tényleg borzasztó.

Valaki olyat is írt, hogy ő a hajfestésre való H2O2-t issza vízzel vegyítve. Ezenkívül petróleum kúrát is folytat és néha faszenet eszik, ha rossz a gyomra.

Rákerestem erre a petróleum kúrára is, és erről is csak ilyen ismeretlen oldalakon lehet olvasni. :D

2016. ápr. 12. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!