Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne legyen...

Mit tegyek, hogy ne legyen mély a hangom?

Figyelt kérdés

Lány létemre elég mély a hangom, s ha halkan kell beszélni, sokszor volt már, hogy nem értették, hogy mit mondok és visszakérdeztek.Először az hittem, nem jól artikulálok, de ettől jobban már nem tudok artikulálni. Mit lehetne tenni, hogy kicsit magasabb legyen a hangom, ne ilyen dörmögő dömötör. (Reggel a legrosszabb, akkor még mélyebb, mint általában.) Ez egyébként az éneklésben is zavar, mert altos vagyok, de nagyon, s nem tudok szépen váltani, ha az altból a mezzoba vagy a szopránba kell énekleni.

Kérlek segítsetek!

26 L


2010. ápr. 6. 12:21
 1/4 anonim válasza:
Nő létemre,nekem is elég mély a hangom,de elfogadtam,mert nem tehetsz ellene semmit.Fogadd el magad ilyennek.
2010. ápr. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ettől te senki szemében nem leszel több,vagy kevesebb.
2010. ápr. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom, s nem is azért, mert mit mondanak mások, hanem egyrészt az éneklés miatt, másrészt pedig kellemetlen, ha visszakérdeznek.
2010. ápr. 11. 11:53
 4/4 anonim válasza:
Igen tudom,hogy kellemetlen,de én is altos voltam,és nem érdekelt a dolog.Ne idegesítsd magad,idővel a kérdést már senki nem teszi fel.Rajtunk kívül,sokan vannak még így,de nem foglalkoznak vele.
2010. ápr. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!