Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 14/F vagyok, és csak 160...

14/F vagyok, és csak 160 centi, ez tényleg nagyon kicsi?

Figyelt kérdés

Szeretnék már lányokkal is ismerkedni, és az a gáz, hogy általában mind magasabb nálam.

Alapvetően, néhány lánybarátom szerint egész jóképű vagyok, de pont a magasságom miatt vagyok önbizalomhiányos (lányok terén) nem merek odamenni senkihez.

Fiúkkal természetesen könnyen barátkozok, az osztályban szinte mindenki barátom.

Az olyasféle kommenteket, hogy ilyen fiatalon hova ismerkedsz, kerüljétek, köszönöm.



2016. ápr. 13. 16:30
 1/6 anonim válasza:
Egyrészt még nőni fogsz, másrészt aki a baráti körömből ilyen alacsony, az mindig csajozik, és 80 százalékban össze is jön neki. :D Itt a fő probléma lehet, hogy te magad. Az önbizalomhiány miatt. Nem kell félni, próbálj meg javítani valahogy az önbizalmadon. Ha ennyi haverod van, akkor biztos szimpatikus is vagy az emberek számára. Csak hajrá ;)
2016. ápr. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Alapvetően engem sem gátol semmiben a magasságom, a lányoknak gáz csak.
2016. ápr. 13. 18:46
 3/6 anonim válasza:
attól még mert kisebb vagy a lánynál, nem kell félni. nekem is egy olyan srác tetszik aki kisebb nálam. én 163cm vagyok 12 évesen :D a barátnőm pedig szintén magasabb a veled egykorú bátyjánál. nem nagy baj, végülis minden ember más.
2016. ápr. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ask Me válasza:
A legjobb megoldás a sok sztereotípia miatt ha humort kreálsz a magasságodból. Vagy elfogadod és játszol ezzel vagy nem fogadod el és görcsölsz rajta. Az előbbi bevonza az embereket hozzád az utóbbi taszítja őket. Ha te őszintén képes vagy a bőrödben jól érezni magad azt mások is megérzik és bumm! Leomlik minden káros fal amit valaha is építettél magad köré emiatt.
2016. ápr. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Tudtatok segíteni, mostmár nem félek attól, hogy ebből bármi probléma lehet.

2016. ápr. 14. 18:11
 6/6 anonim ***** válasza:
hallod lassan 17 éves leszek és 161cm vagyok...Szerintem ne aggódj annyit.
2016. ápr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!