Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet leszoktatni...

Hogyan lehet leszoktatni valakit a füvezésről, ha ő is akarja?

Figyelt kérdés
Az egyik szerettemről lenne szó, a függősége kihat a kapcsolataira, az önbizalmára és a tehetségére is. Hogyan lehet támogatni valakit a leszokásban? Mit tudok én tenni, hogy egyszerűbb legyen neki? Illetve ha semmi sem használ, akkor észhez térítheti az, ha eltávolodok tőle? Nem büntetni akarom, de nagyon nehéz így vele lenni.
2016. ápr. 15. 14:06
 1/1 sztrecskó ***** válasza:

Nem értek ehhez, de az eltávolodás nem segít.

Nagyon fontos, hogy úgy állj a problémához, hogy tudja, hogy támogatod, szereted, és hogy fontos neked! Tudasd vele, hogy a füvezésről mit gondolsz, és hogy úgy látod, ez rossz hatással van rá.

Szerintem valami szakértő oldalon is kérdezd meg, vagy olvasgass neten. Én annyira nem értek hozzá. De ki tudja, hátha este jönnek majd a tapasztalt válaszolók! :)

Szurkolok, remélem rendbe jön a szeretted élete, és ezáltal a kapcsolatotok is.

2016. ápr. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!