Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet valakit passzívan...

Hogyan lehet valakit passzívan lebeszélni a füvezésről?

Figyelt kérdés
van egy lány akit szeretek és könnyű drog használó egyre gyakrabban látom rajta h kamuzik és egyre többször drogozik... eléggé kemény élete volt megjárta magát a poklot is amolyan nem is tom felüdülésnek tartja mindezeket... mégis hogyan lehetne erről leszoktatni kinevelni vagy kiragadni mert így is a lejtő majdnem aljánál jár és ha ebbe keményen belekezd nem lesz vissza út... mégis mit tehet érte az ember?

2013. jún. 14. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Passzivan?
2013. jún. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen passzívan h nem erőszakoskodsz vele h ne füvezz ne drogozz meg nem b@sztatod ezzel mindig vmi más módszer kell
2013. jún. 14. 23:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Hm. Az az igazság,hogy ez az ő harca. Egy darabig filmes meg felüdít utána meg úgy fordul ellened,hogy észre sem veszed. A legjobb ha rávilágítasz neki az élet egyéb jó dolgaira pl vidd el valamerre kirándulni vagy csavarogni ilyesmi. A lényeg, hogy legyen előtte egy másik út amire átléphet ha besokall. Én is megjártam ezt a poklot évekig benne voltam keményen nekem bejött. Kell találni valami más elfoglaltságot ami nem köthető a tépegetéshez mégis jó. Aztán ha eltelik pár nap úgy múlik el mint ha nem is lett volna :) 22/F
2013. jún. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!