Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit ajánlotok amitől gyorsabba...

Mit ajánlotok amitől gyorsabban nő a haj és szebb, erősebb lesz?

Figyelt kérdés
Gyenge vékony hajszálaim vannak és ezért törik de erős szép hosszú hajat szeretnék most az a célom hogy megnőjön hogy le tudjam vágni a törött részt.Milyen módszert vagy terméket ajánlotok ami esetleg nektek bevált?(ha lehet konkrét terméket mindegy hogy sampon vagy balzsam...)

2016. ápr. 16. 13:24
 1/4 anonim válasza:
68%
Ricinus olaj
2016. ápr. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Vegulis nem a sampon/balzsam fog nagy mertekben jot tenni a hajdnak, inkabb fontosabb az, hogy odafigyelj ra! Hasznalj hajvegapolot, nekem az elseve olaja nagyon bevalt, minden nap hasznalom es hajam elkepesztoen selymes tapintasu.Ha hosszu, egeszseges hajat szeretnel figyelj oda a taplalkozasodra(sok zoldseg, gyumolcs, hal, vitamin) na meg igyal sok vizet! Figyeljelj arra, hogy ne tedd ki hohatasnak, valamint hajmosas utan ne tul sokaig legyen torolkozobe csavarva:) samponoknal keruld a szilikont tartalmazo termekeket:) en is kiprobaltam ezer felet, de nekem a baba 2in1 mandulas samponja valt be legjobban! Es a legfontosabb: Egy frissito vagas a vegekbol ket-haromhavonta csodakat tesz. Sok sikert:)
2016. ápr. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az összes sampon árt a hajnak azon túl hogy tisztít. Minél gyorsabban moss hajat és öblítsd le zuhanyrózsával jó alaposan!
2016. ápr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy idősebb fodrász azt mondta heti 1 hajmosásnál több kifejezetten rosszat tesz neki. A haj meg olyan gyorsan zsírosodik amilyen gyakran mosod. Ez tényleg így van. Mikor 2 naponta mostam a hajam állandóan hullott de egy idő után másnap már zsíros volt. Mikor ide eljutottam azt mondtam befejeztem a sűrű hajmosást, száraz samponnal húztam ki az első pár hetet majd valóban beállt erre a hajam, nem zsírosodik csak utolsó napra. Azóta sokkal erősebb és gyorsabban nő.

Egyébként Garniert használok de szerintem teljesen mindegy.

Ja és balzsammal nem kenjük a haj tövét. Minél több kenceficét raksz rá, annál rosszabb lesz. Nem kell bedőlni a reklámoknak. A haj egészsége nem egyenes arányos azzal, hogy mennyi vackot kensz rá. Én régen ezt műveltem 2 naponta: sampon, balzsam, pakolás, hajvégápoló. Egyszer rohanva mostam hajat nem volt idő ezekre és komolyan mondom meglepődtem mennyivel könnyebb volt a hajam, mint szokott. Azóta el is hagytam mindet.

2016. ápr. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!