Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ricinus olajtól tényleg...

A ricinus olajtól tényleg gyorsabban nő a haj? És szebb is lesz, egészségesebb?

Figyelt kérdés

Olvastam több helyen, h sokaknak bevált és voltak olyanok is akiknek nem.

Most elgondolkodtam rajta, h én is veszek (leginkább azért, h gyorsabban nőjön a hajam, de az se baj ha egészségesebb lesz:))

Kinek mi a tapasztalata?



2013. nov. 9. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
15%
Egészséges hajad akkor lesz ha megfelelően ápolod, de fontos az egészséges étkezés, életmód is. Egy olajjal sem lehet ezeket helyettesíteni. A ricinus inkább hajhullást okoz, büdös lesz tőle a haj, hatása nincs a hajra, számomra érthetetlen az is hogy miért terjed ez a neten. Hülyeség. A hajnövekedést semmilyen külső szerrel nem lehet gyorsítani, mivel az a géneken múlik. Ha olajat akarsz használni, akkor argánolaj, kókuszolaj, oliva. Mind jobb a ricinusnál, de fejbőrre ne kerüljenek.
2013. nov. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
10%
szia én szoktam kenni a hajam ilyenekkel és a ricinus olaj tényleg jó és nem is drága.
2013. nov. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
csak mosd le jó alaposan mert hamarabb zsírosodik tőle a hajad.
2013. nov. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
Nekem nagyon bevált a ricinus :) Gyorsabban nő a haj,de nem annyira ahogy páran írják hogy 1 hét alatt 10 centit nő :D Ez hülyeség. Tapasztalatom szerint,nekem havonta egy centivel nő gyorsabban . De sok kis babahajam lett,nagyon szép egészséges,puha lett a hajam . Így használd : Kis olajat melegíts meg , keverj bele egy tojássárgát . Kend a fejbőrödre . A maradékot pedig hajvégekre,hajadra. Tegyél alufóliát a fejedre,és hagyd fennt kb 2órát . Mosd ki rendesen :) Kb 1 hónap után észreveszed a változást . Én heti 1-2 szer használom hajmosás előtt. Nekem már alig hullik a hajam,mióta használom :)
2013. nov. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!