Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy a francba vannak ilyen...

Hogy a francba vannak ilyen emberek akik 500kilósak?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy bírnak ennyit zabálni? így kitágult a gyomruk vagy mi? én egy nap 5ször eszek a kondi miatt de még ez is sok...
2010. ápr. 6. 16:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azért ha valaki már ennyire súlyos ott már komolya hormon betegség is van!!!(nem csak a kaja miatt van ez)
2010. ápr. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Majd tornázok holnap,ma még belefér egy szelet torta..annyira finom,hogy mégegy. És ez megy hosszú hosszú éveken keresztül,aztán 120 kilósan rádöbbennek,hogy hoppá 50 kiló felesleg van rajtam. Majd elkezdik keresni a csodaszereket, ami majd lefogyazstja őket anélkül hogy mozognának,hogy megkellene érte dolgozni. Ja meg a zabálást se adják fel természetesen,és 2 hónap alatt akarnják lefogyni amit felszedtek 2 év alatt.

Gyenge jellem,lustaság. Ennyi a titka. Ja és rajtam ugyan nem volt ennyi felesleg,de voltam kövér,csak 15 kiló + nál végetvetettem neki. ismerem az összes kifogást ,hogy most miért nem lehet elkezdeni a diétát,életmódváltást,mert én is sokáig áltattam magam ezzel.

2010. ápr. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

hormonbetegségről annyit,hogy 100 esetből 1 van akinek esetleg hormonprobléma miatt szalad fel a súlyfelesleg,mindenki szeret ezzel takarózni,de van megoldás a pajzsmirigyproblémákra is (gyógyszerek,műtét) . Persze ami előtte flejött ugyanúgy le kell adni.

Nagyon veszélyes,és igénytelen dolog kövérnek lenni. Az hogy valaki kövér sokat elárul róla,többet mint gondolnátok .

2010. ápr. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Első azért ez nem teljesen igaz, van/volt olyan is aki eleinte jópasszban volt és utána kb 300kilóra nőtt, és discoveryn meg mondták hogy kb 8-9ezer kalóriát vesznek be egy nap míg egy normál ember 2ezret max 4ezret(ha mellette edz vagy ilyesmi)
2010. ápr. 6. 16:13
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű. Valaki eteti őket. Nem úgy értem, hogy a szájába teszi a falatot, de majdnem. Akkor tud valaki magatehetetlenre hízni, ha valaki ad neki ételt. Ha nem adna neki senki, akkor kénytelen lenne annyit mozogni, hogy ellássa magát. Akkor meg ugye nem tudna ilyen kövérre hízni.
2010. ápr. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok..nem azt mondtam,hogy csak a hormon teszi...

lehet,hogy így kezdte,hogy evett,evett és lám 120 kilós..DE NEM 500 KILÓS! Ha már valaki elérte az 500 kilót ott már nem csak a kaja van már..Ők nekik már komoly betegségek lépnek fel,és azok is rátesznek...itt már komoly hormonális betegségek,rossz vérműködés,rossz anyagcsere kiválasztás van.Nem beszélve a komoly lelki sérüléstől...

Én ismerek olyan nőt (most volt 50 éves) Aki fiatalon sportos egészséges nő volt.Szült 3 gyermeket,és igaz felszedett vagy 10 kilót de még ez is jól állt neki..nem evett se többet se kevesebbet mint lánykorában..10 évvel ezelőtt komoly betegsége lett(hasdaganata) majd amikor gyógyultá nyilvánították jött egy mellrák is..Az évek alatt rengeteg kezelésre járt,és nemcsak lelkileg te testileg is megbetegedett..Most 50 éves ott tart,hogy "újra egészséges" legalábbis reménykedik benne,hogy nem lesz több rákja ,de majdnem 200 kilós..nem eszik most sem sokat..Egyébként ahogy tud mai napig igyekszik mozogni,hogy ne legyen ágyhoz kötött...

Egyébként a nő a nagynéném...

Ezért írtam,hogy nem szabad ítélkezni,mert soha nem tudjuk ,hogy ki miért túlsúlyos...de elismerem,hogy azok akik 90-100 kilósak bizony lehet,hogy a többség csak lusta...de kitudja...

2010. ápr. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ne így írd hogy 90-100kg én nemsoká 90 leszek de az izomban:D
2010. ápr. 6. 16:28
 8/11 anonim ***** válasza:

ma 16:25 vagyok

Azt írod,hogy 90 kilós leszel..Na és hány centi magas??Mert ha 150 centi magas vagy és 90 kilós,nos akkor kövér vagy,de ha jó magas vagy akkor lehet,hogy mégsem..

Ugye,hogy nem mindegy mikor mondjuk valakire,hogy kövér?

2010. ápr. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsónak: ha valaki 5 mázsás,akkor mindenképp kövér.
2010. ápr. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
190cm xD
2010. ápr. 6. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!