Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy a francba szedjem ki a...

Hogy a francba szedjem ki a lyukas fogamból? :/

Figyelt kérdés

helló! pár perce ettem főt kukoricát. aza héj szerüsége ami a kukoricán van,belement a lyukas fogamba.próbáltam fogkefével kiszedni,de iszonyatosan fáj,és kisem bírom szedni:/ hétfőn tömik pont ezt a fogam. elég cinkes lenne ha fúrnák a fogam,és 1 kis kaja darabka féleség jönne ki. különben is zavaró+az ott rohad a fogban.



légyszi segítsetek!!!(: kösziiii:)


12/L


2011. júl. 9. 15:40
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
egyébként,hátsó fog,alul.
2011. júl. 9. 15:42
 2/15 anonim ***** válasza:
26%
fogpiszkálóvak próbáltad már tükör előtt kipiszkálni?
2011. júl. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
szerintem sehogy. Ugyanis a fogorvos úgyis kitisztítja a fogadat, mielőtt bármit is tenne vele. Akár van benne ételmaradék akár nincs. Felesleges aggódni. A fogad azért mosd meg, azzal nem ártasz.
2011. júl. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%
Aludj rá egyet, kifog jönni, holnap reggel kimosod a fogad, öblítesz és kész is. Estig próbálkozhatsz a nyelveddel puhítani :)
2011. júl. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

megpróbálom a fogpiszkálót,de annyira fáj://


az nem gáz,amikor a fogorvos tömné a fogam,és ott van benne az étel darabka(eddig mindig szép,tiszta,ápolt fogakkal voltam nála.)


tudom,hogy egy idióta vagyok...:/


(egyébként mivel,ki akartam szedni,megmostam a fogam.)

ja és eléggé beljebb került az a kis izé,mivel próbáltam kiszedni fogkefével...:/

2011. júl. 9. 15:49
 6/15 anonim ***** válasza:
készíts egy gyenge hiperololdatot, negyed tabletta/1 dl, az kicsit felhabzik ha öblögetsz vele és kitisztítja a lyukas fogad.
2011. júl. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
na és azt hogyan kell elkészíteni?
2011. júl. 9. 15:51
 8/15 anonim ***** válasza:

1, veszek hyperol tablettát a patikában

2, beleteszed a vízbe

feloldódik és kész

Lehet készen is venni ilyet, kérdezd meg a patikustól de a szájban csak nem túl erőset lehet használni.

2011. júl. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
23%
Ne parálj, azt hiszed egy kajamaradék bent tud maradni 2napig? Hülyeség, nyáladtól, fogmosástól holnap reggele fel fog lazulni és magától kiesik, megrohad ha úgy tetszik és laza lesz a szerkezete, de nagy problémáid vannak.
2011. júl. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
a tű az elég vékony azzal ki birod szedni
2011. júl. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!