Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ez ellen?

Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

Viszket, és hámlik a fejbőröm. Valamikor már sebesre kivakarom, azok meg megmaradnak. Nem tudom megállni, hogy ne vakarjam el a sebeim.

Mit tegyek a sebek ellen?



2016. ápr. 16. 18:06
 1/3 shitflows válasza:
Menj el bőrgyógyászhoz, például.
2016. ápr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász megnézi a fejbőröd, hogy mi okozza és kapsz rá megfelelő szert, mielőbb menj el, mert hajhullás lehet a vége.
2016. ápr. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nézz utána, lehet, hogy vitamin hiányod van. A B7 vitamin (biotin) például a haj egészségéért felelős. De kipróbálhatsz esetleg pakolásokat. Például:

két pohár kamillateát (érdemes szárított virágból készíteni,200 Ft körül megvehető a drogériákban) kell készíteni, belekeverni 2 evőkanál mézet és 2 csepp teafaolajat. Ezt a fejbőrre felkell vinni és belemaszírozni majd 10 percig törölközőbe csavarva hagyni.

Nekem ez segített.

Amikor én elmentem bőrgyógyászhoz meg se nézte csak ajánlott valami sampont, bár ha te egy olyannal futsz össze aki ért is hozzá az majd megnézi és segít.

2016. máj. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!