Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan szokjak le a körmömrágá...

Hogyan szokjak le a körmömrágásról? 17/l

Figyelt kérdés
Általános iskolaban is rágtam,de leszoktam.11-es vagyok ,ahogy bekerültem a gimibe újra rágni kezdtem.A körömlakk nem segít.

2016. ápr. 18. 14:12
 1/3 anonim válasza:
a patikában lehet kapni olyan körömlakkot ami keserű izű és nem fogod rágni!
2016. ápr. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A leges legfintosabb "hozzávaló":

Az elhatározás,ha ez nincs meg adfig nem fog menni.ha leakarsz szokni erről akkor tudatosítsd magasban hogy már pedig én le akarok,tudok,szokni a körömrágásról.


A második "hozzávaló":

Segédeszközök...

Pl.körömlakk(kifested és látid hogy milyen szép igy nem akarod lerágni)

Keserő körömlakk.(rákened a körömre majd mikor a száfba veszed nagyon rossz ízű lesz....és így eszedbe jut majd:hoppá mit csinálok??nem nem rágom le.

Az is jó ötlet ha az egyik körmöd megnöveszted a többit rágod majd még egyet mégegyet....és ha látod milyen szép akkor nwm akarod majd lerágni..

13 vagyok és most növesztem....rájöttem hogy elhatározás nélkül nem megy...ha nincs meg az elhatározás akkor bele se kezdj ebbe az egészbe.

Sok sikert!!!! Remélem segítettem 😊😉

13/L

2016. ápr. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Valamivel kend be a körmödet és legyen rossz ízű! Pl.: keserű, csípős, vagy amit nem bírsz!
2016. dec. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!