Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan szokjak le a körömrágás...

Hogyan szokjak le a körömrágásról?

Figyelt kérdés
4 éves korom óta rágom a körmön de nagyon intenzíven.Van amikor annyira rágom,hogy elkezd vérezni (tudom,ez nagyon undorító).Most már csak kb 5 mm körmöm van de az is elég csúnya és már ott tartok,hogy nincs mit rágni csak a bőrt (tudom,ez még undorítóbb).Már szerintem mindennel próbálkoztam,legjobban a keserű körömlakk vált be,de annak is kb. 1 két alatt nagyjából megszoktam az ízét és akkor is rágtam,ha rossz íze volt.Tudom,hogy ezek eléggé durván hangoznak,de ez az igazság és már nagyon zavar.Mellesleg miközben ezt írtam akkor is rágtam a (maradék) körmöm.

2016. jan. 18. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
2016. jan. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csináltass műkörmöt, azt aztán rághatod! Nem kell csili-villi, flancos akármi, egy sima francia műköröm is lehet, vagy annál is egyszerűbb és ha tilos a suliban/melóhelyen észre sem veszik.


Vannak műkörmösök akik kifejezetten rágott körömre csinálnak műkörmöt. Nem csak nőknek!

2016. jan. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos csak az akarat kell hozzá.

Gondolj bele milyen undorító,szégyellnek kell a kezedet,ami nap mint nap az emberek szeme előtt van,használsz.

Ha majd lesz párkapcsolatod,hogyan fogod megfogni a párod kezét?

2016. jan. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Mire 10 éves leszel magadtol abbahagyod.
2016. jan. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Áttetsző körömlakkal kend be, az a leszokáshoz a kellemetlen íze miatt van akiknél, mint nálam is bevált.
2016. nov. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!