Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges az, hogy erősebb a...

Lehetséges az, hogy erősebb a csontozatom, ezért mutat a mérleg több kilót?

Figyelt kérdés

Sohasem voltam igazán megelégedve magammal,mert mindig azt néztem,hogy mennyit mutat a mérleg.170 centimhez mindig 65-67 kg voltam és én ezt soknak éreztem.igaz h széles a csípőm és elég nagynak látom így magam,de mindenhol csontos vagyok.mindenki mindig mondta,hogy pont jó az alakom,de kb. h.lyének néztem őket,merthogy én ennyi súllyal milyen dagadt vagyok.

azért múlt idő,mert azóta híztam és már 75 kgot mutat a mérleg,de így is ha valaki rám néz nem mondja meg,hogy ennyi vagyok,mert olyan 68-70 kg-nak tippel.

Ráadásul van egy barátnőm,aki 178 cm magas, 75 kg mint én és mégis sokkal kövérebbnek tűnik nálam.


2010. ápr. 6. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Természetesen, sokmidnenen műlhat, csontozaton, izomzaton, még a húsodon is, hiszen mind közül a zsír a legkönnyebb
2010. ápr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, függ a csontozattól, alkattól és izomzattól!

Van, aki jól néz ki 170 cm-rel és 55 kilóval, de van olyan, aki hasonló 65 kilóval....

Előfordulhat.


Egy ismerősöm is 162 cm és ahhoz 60 kiló és olyan, mint én, én is 162 vagyok és csak 51kg. De ő erősebb csontozatú. És ő is letagadhatna 6-7 kilót simán!

26.L

2010. ápr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Velem is sokszor ilyen van, kevesebbnek gondolnak, mint amennyi vagyok..

177 cm és 74 kg.. 10 év sport után azért elég izmos lettem..és a csontozatom is erős..de ettől még soha nem vagyok megelégedve azzal, amit a mérleg mutat:)

Tehát szerintem elég nagy mértékben függ a csontozattól, izomzattól, testalkattól az egész (:

2010. ápr. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!