Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lányom 16 éves, ma reggel...

Lányom 16 éves, ma reggel szerintem túlságosan nekivetkőzött, nem lesz baja?

Figyelt kérdés
Reggel 15 fok volt nálunk, pántos felsőben. Harisnyát sem vett, rövidnadrágban, mezítláb szandálban indult el az iskolába. Nem tudtam rávenni, hogy jobban öltözzön fel, azt mondta nap közben úgyis tök meleg lesz. Csak este jön haza táncedzése után, pulcsit sem vitt magával. Félek, hogy megfázik egy vékony topban, csupasz lábbal. Szerintetek?

2016. ápr. 19. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
16 éves már nem kisgyerek, ha nincs annyi esze, hogy felöltözőn rendesen, akkor majd egész nap fagyoskodik, esetleg megfázik. Legközelebb meg tudni fogja, hogy öltözön fel.
2016. ápr. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Anyáám. Épp az előbb azon gondolkodtam, miért bántanak itt sok kérdezőt mert olyan kérdéseket rak fel, amit evidens egyedül megoldani. Hát már kezdem érteni.

Most komolyan: Te mint anya a kiskorú lányodat elengedted így, majd nyugodtan leülsz a géphez, és minket kérdezel.

Nem akarlak bántani, de gondold már végig. Miért nem inkább a várható időjárást nézed meg mikor leülsz a géphez?

2016. ápr. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Brrr kirázott a hideg. Majd kiderül. Én ugyan még csak az udvarra mentem ki, de pulcsiban is fáztam.
2016. ápr. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
15 fok napsütésben, az azért nem egy hideg idő. Egy ép szervezet simán kibír ennyit.
2016. ápr. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#2, 100x mondtam neki, hogy húzzon fel valamit, de erőszakkal nem adhatom rá, nem volt hajlandó.
2016. ápr. 19. 13:06
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

De mi honnan tudjuk megfázik-e?

Ha magamból indulok ki tuti megfáznék, és én nagyon fázós is vagyok. De vannak, akiknek bitang erős a szervezete, tavasztól őszig rövidgatya+pólóban jár (ismerősöm pl.)

2016. ápr. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy megfázik-e, azt nem tudom, de hogy fázott reggel, az biztos, majd holnap jobban felöltözik. Én nem vagyok fázós, de ma elég hideg szél fúj, kardigánban is fáztam néha, pedig a napon meleg van.
2016. ápr. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már hazaért rendben, ő is mondta hogy eléggé fújt a szél, de nem annyira fázott szerencsére. Köszi a válaszokat!
2016. ápr. 19. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!