Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sárgás, szürkés-fehér a...

Sárgás, szürkés-fehér a lábkörmöm. Ez gomba? Valami nagyon tuti, bevált tippet tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Nem csak egy körmöm ilyen, de gondolom átterjed. Olvastam a neten róla, és azt hiszem ez tuti hogy köröm gomba... El van színeződve, sárga, szürkésfehér, vastag, kemény ( a beteg köröm, mert nem mindegyik) és az egyiken nehezen nő a köröm. Feltételezem ezért.. Milyen krémet ajánlotok? Nektek mi vált be?

2016. ápr. 19. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Hat igen valoszinuleg gomba!


Nekem az Amorolfin-Teva bevalt.


De vannak hazi modszerek is! EZEK PENZKIMELOK ES HASZNALNAK IS! Pl: zuzott fokhagyma -naponta be kell kenni (a szagot szidabikarbonaval meg lehet oldani, szodabikarbonas aztatas 20 perc kb 2-3 kanal egy lavorba, ecetes megoldas ugyan ez :)

2016. ápr. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En sajnos nem tudtam be tartani a rendszeres kezelest a hazi modszerrel, az Amorolfin-Teva-t pedig eleg hetente 1x hasznalni!
2016. ápr. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A házi módszerek már csak azért sem érnek semmit, mert a körömgomba a nevével ellentétben NEM a körmön van, hanem a körömágyban telepszik meg és onnan támadja a körmöt. Hiába áztatod szódabikarbónás vízbe meg kened be fokhagymával, ezek nem hatolnak át a körmön a körömágyhoz, vagyis nem fogják kiirtani a gombát. Ugyanez a helyzet a sokak által javasolt teafaolajjal is, jónak jó gombaölő, de a körömgomba kezelésére alkalmatlan. Ami nekem bevált, az a Batrafen körömlakk, kicsit macerás, de már 3 hét után jelentősen szebb lett a körmöm tőle.
2016. ápr. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Utánaolvasgattam és a Nailner stiftet fogom kipróbálni, mert az tűnt a legszimpatikusabb módszernek.

De még nyugodtan írhattok, mert kíváncsi vagyok még több ember tapasztalataira...

2016. ápr. 19. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!