Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alig kapok levegőt, bepánikolt...

Alig kapok levegőt, bepánikoltam, mit csináljak? Egyre nehezebben jön levegő a tüdőmbe, majdnem megfulladok?

Figyelt kérdés
allergiás és stresszes is vagyok nem értem mi ez
2010. ápr. 6. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy alapos kivizsgálás kellene-Astma gyanu..-ne játsz vele,mert hamar befulladás lehet belőle..
2010. ápr. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pánikroham?


Tudom, nehéz, de gondolj pozitív dolgokra. Mondogasd hangosan magadnak, hogy jól vagyok, kapok levegőt, nincs semmi bajom, egészséges vagyok. Kapcsolj zenét, ami relaxál. Illetve nekem még az segített, ha felhívtam a legjobb barátnőmet vagy öcsémet, ők meg tudtak nyugtatni. Ne aggódj, ilyenkor csak a stressz bosszulja meg önmagát, nincs semmi bajod, csak úgy érzed.

2010. ápr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nyugi

1.iggyál ca-t az allergiádra

2. nagy levegő

3.nyisd ki előtte az ablakot,és mondogasd amit az előttem lévő irt

2010. ápr. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pánikrohamgyanús.

Első kizárásos próba: 0,25 mg frontintól/xanaxtól elmúlik? (Csak még mielőtt aláveted magad 40 vizsgálatnak)

2010. ápr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

20:46-os vagyok.

Hogy vagy kedves kérdező? Elmúlt a roham?

2010. ápr. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen. Kicsivel jobb, talán most kicsit tisztult is az orrom, de állandóan félek hogy megint nem kapok levegőt :)
2010. ápr. 7. 09:17
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a segítségetek, Frontint inkább a szorongásomra szedem, de majd kipróbálom lehet erre is jó :D


De egy asztma vizsgálat kötelező lesz, elvégre komoly allergiám van, és jó tudni, hogy hogyan áll a helyzet.

2010. ápr. 7. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!