Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a frász ez az izé a végbéln...

Mi a frász ez az izé a végbélnyílásomnál? -többi lent- 14/L

Figyelt kérdés

Ha rossz kategóriába tettem akkor elnézést.


A végbélnyílásom felett egy nagyon picivel van valami kicsi, puha, szemölcs szerű valami. Nem tudom milyen színű, de szerintem bőr. Kiskoromban nem nyúltam magamhoz viszont szerintem akkor még nem volt ott. Nem fáj, normális a székletem, szóval semmi kellemetlenségem nincs, leszámítva ezt, ugye.

Szerintetek mi lehet? Orvoshoz kéne mennem ezzel? Csak mert ha lehet akkor egymagam oldanám meg mert kínos lenne mutogatnom...



2016. ápr. 22. 23:02
1 2
 1/20 anonim válasza:
76%
nézd meg tükörrel, hogy mi az.
2016. ápr. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Menj orvoshoz vele. Mert ha szemölcs akkor terjedhet is, főleg ha megsérül.
2016. ápr. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

#1: Nem akarok bunkó lenni. De miért, mi értelme lenne? Nagyon számítana színe? Tapintásból, érzésből tudom azokat amiket leírtam. Ha látnám se tudnék a színén kívül bármit írni.


#2: Pont az amit el szeretnék kerülni... :( Addig oké, hogy elmegyek háziorvoshoz, de egyszerűen nem tudnám lehúzni a bugyimat és megmutatni... Még a nadrágomat sem merem levenni a lány osztálytársaim előtt az öltözőben. Azért köszönöm szépen a válaszodat!

2016. ápr. 22. 23:16
 4/20 anonim ***** válasza:

Ott nekem is van egy szemölcsöm(pontosabban már csak a 10ede mióta egy krèm kinyírtaXD)


Ha nem piszkálod nem lesz gond.. nem kullancs ugye?

2016. ápr. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
#4: Megkérdezhetem, hogy milyen krémet használsz/használtál? Biztos, hogy nem kullancs.
2016. ápr. 22. 23:20
 6/20 anonim ***** válasza:

Ott nekem is van egy szemölcsöm(pontosabban már csak a 10ede mióta egy krèm kinyírtaXD)


Ha nem piszkálod nem lesz gond.. nem kullancs ugye?

2016. ápr. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Holsz ez véletlen voltXD hülye a telefonom..

Szóval passz, nemtudom, doki írta fel.

2016. ápr. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Értem, azért köszönöm! :)
2016. ápr. 22. 23:24
 9/20 A kérdező kommentje:

Amúgy, nem írtam a kérdéshez, de a pasikat/férfiakat zavarja, vagyis ha soha napján kiskedden 4-5 év múlva lesz pasim akkor zavaró lesz, undorodna ettől?

Csak mert ha elzavarnám majd ezzel akkor inkább most erőt veszek magamon és rákvörös képpel, de elmegyek az orvoshoz.

Tudom, baromság de nevezzétek tini hülyeségnek, hogy szinte jobban érdekel ez mint az, hogy fertőző vagy sem.

2016. ápr. 22. 23:31
 10/20 anonim ***** válasza:
Engem nem feltétlen zavarna.. de a saját érdekedben nézesd meg inkább :)
2016. ápr. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!