Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az utóbbi 2 hétben random...

Az utóbbi 2 hétben random orrvérzéseim vannak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, az érettségi előtt 1 héttel. Kb. 1,5-2 hete tapasztalom, hogy úgy 2 naponta időponttól függetlenül vérzik az orrom (este sose). Mostanában elég sok kólát ittam, hogy ébren tudjak maradni. Lehet, hogy ez az ok? Amúgy nem vagyok túlsúlyos, vagy magas vérnyomású sem. Vagy esetleg lehet az érettségi miatti stressz?

2016. ápr. 23. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Mindenképpen menj el orvoshoz. Lehet a stressztől is, de az orrvérzés a leukémia egyik tünete, jobb ha kivizsgáltatod magad
2016. ápr. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rutascorbin vagy magas dózisú (1500 mg) C-vitamin.
2016. ápr. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

És nem leukémia, nyugi!

A C-vitamin erősíti az érfalakat, így a kapilláris erek sem durrannak el könnyen. Nyugalom.

2016. ápr. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
jobb, ha elmész orvoshoz, ő tudni fogja a tutit
2016. ápr. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na mondjuk a C-vitaminban lehet valami, mert már kicsi korom óta minden nap szedtem, és pont mostanában elhanyagoltam


Köszönöm a válaszokat :)

2016. ápr. 23. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!