Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért érzek néha random étel...

Miért érzek néha random étel illatokat?

Figyelt kérdés

Szinte mindennapos, hogy suliban vagy akárhol, ahol nincs kaja, étel illatot érzek. Pl pizzát, bablevest, meg ilyeneket érzek.

Most jelen pillanatban is érzek, tejes,cukros kávé illatot. Pedig nem is kívánom, meg kávé sincs a közelemben. És ez a jelenség nagyon gyakori. Meg nem csak illatként érzek különböző kajákat, néha még az ízt is érzem a számban.

Hú, kicsit bonyolult, de remélem értitek. Mitől lehet ez? Már régóta kíváncsi vagyok, hogy mitől, miért van ez. Szerintem érdekes dolog, még van más is így? 15 éves/ lány


2016. ápr. 15. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha más nem érzi a közeledben, akkor szaghallucináció lehet. Nekem egy súlyos náthát követő arcüreggyulladás után nem sokkal jelentkezett hasonló, én egész nap füstölő illatát éreztem, roppant idegesítő volt az intenzív illet, más nem érezte.
2016. ápr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Már jobb az idő, nyitva az ablak, feljön az üzemi konyháról a kaja illata.
2016. ápr. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!