Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Éjjelente 3x-4x járok wc-re,...

Éjjelente 3x-4x járok wc-re, nem tudom végigaludni az éjszakákat. Mi lehet a bajom? Van még valaki, aki ezzel küzd?

Figyelt kérdés
Tudtok segíteni?

2016. ápr. 26. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Oh, csak 3-4 alkalommal? Nekem ez jelentené a jó éjszakát. Kb. 7-12 alkalommal megyek ki. Geerekkorom óta így van (40 vagyok).Nincs semmi szervi problémám, betegségem.
2016. ápr. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet teljesen ártalmatlan dolog, de ki kell magad vizsgáltatni, mert cukorbetegség, vagy szív-és érrendszeri betegség is lehet.
2016. ápr. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az urológust se hagyd ki, mert lehet prosztata megnagyobbodás is
2016. ápr. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm. Kiderült, hogy nincs semmi bajom, csak nem fárasztom le magamat napközben rendesen. :(
2016. máj. 5. 16:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet prosztata, vagy húgyuti betegség, gyulladás is, de lehet izületi, vagy gerinc fájdalom is.


Vegyél be este valamilyen erős fájdalomcsillapítót, mezulid, vagy Alvil ultra forte, vagy más hasonlót.

Ha végigalszod az éjszakát, akkor az utóbbi, ha nem, akkor lehet az előbbi.

MINDENKÉPPEN BESZÉLD MEG A HÁZIORVOSODDAL!!

Jobbulást!

2017. jan. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!