Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetnék az érdekében,...

Mit tehetnék az érdekében, hogy kipihenten ébredjek és végigalusszam az éjszakákat? (folyt. Lent)

Figyelt kérdés

Ismerem a reiki-gyógyítást, a tanárom azt javasolta, hogy minden este úgy aludjak el, hogy energiázom magam. na de ha én nem vagyok elég álmos, akkor nagyon felpörgök az energiától, és még annyira sem tudok aludni. ha pedig netán sikerül elaludnom, akkor a legkisebb zajra is képes vagyok felébredni, amin felbosszantom magam, és még jó ideig nem tudok visszaaludni. Ha nem energiázom magam, akkor másnap olyan vagyok, mint a cafatokra mosott rongy.

Ami még nagyon befolyásol, az az, hogy vérszegény vagyok, és ha nem vagyok fél 10-10 körül ágyban, akkor másnap nagyon fáradt leszek. De ha amikor lefekszem és nem vagyok fáradt, akkor sem birok elaludni.

Légyszi segítsetek, hogy mit lehetne tenni!



2013. jan. 5. 13:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Akkor ne reikizz este, én sem szoktam, inkább délután, vagy koraeste. Este igyál egy nagy bögre citromfű teát , és remekül fogsz aludni!
2013. jan. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!