Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Napok óta fáj a fejem az...

Napok óta fáj a fejem az időjárás miatt. Valami segítség, hogy elmúljon?

Figyelt kérdés

Már pár éve állandó jelleggel fáj a fejem, orvosok semmit sem találtak. Többféle gyógyszert szedtem már, de szinte semmi hatás. (algoflex, advil, cataflam dolo, flector, indometacinum...) Aztán egyik pillanatról a másikra elmúlt. Viszont ha ideges leszek, vagy front jön akkor aztán apait-anyait beleadva tör elő.

Tudtok valami hatásos alternatív gyógymódot?



2016. ápr. 28. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem tavaly volt az,hogy folyamatosan majdnem 2 hónapon át tartó fejfájás gyötört.Semmi használt.Aztán észre vettem,hogy automatikusan a sok stressz miatt,az állkapcsom teljesen szorítva tartom,mintha görcsöt kapta, volna.Tudatosan elkezdtem lazán tartani.Azóta megszűnt.Nem lehet,hogy neked is ez áll a háttérben?
2016. ápr. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

lehet hogy cluster fejfájásod van? én a ma estinél jöttem rá a tuti gyógymódra, amellett hogy folyamatosan jéghideg vízzel hűtöttem a végtagjaimat, eszembe jutott hogy azzal is szokták kezelni h 15 percig 15 liter/perc tiszta oxigént lélegzel be. na én elkezdtem nagyon gyorsan lélegezni és láss csodát, 20 perc múlva elmúlt a fájás :)

(mondjuk akkor meg az asztmám miatt fuldokoltam egy kicsit a fújtatás miatt, de ez egy másik történet)

2016. ápr. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

itt vannak a pontos tünetek:

[link]

2016. ápr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1 - lehet, hogy ez is közre játszik... a munkahelyemen rengeteg stressz helyzet van, és az otthoni légkör sem igazán mentes ettől... sokszor én is észreveszem, hogy szorítva tartom az állkapcsomat. Ezt is megpróbálok, hátha ez az ami.


#2 - alternatíva ismét. A vizsgák előtt folyamatos volt, aztán amikor otthon voltam hónapokat szinte semmi. De most újra. Ez sincs kizárva, se egyszerre csak az egyik módszer megy.


Meglátjuk és köszönöm a hasznos tippeket :)

2016. ápr. 29. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!