Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetek? Ez genetika?...

Mit tehetek? Ez genetika? Hullik a hajam. Nagyon erős 16 éves fiú vagyok.100 kilóval szoktam edzeni mellkasra és 80 al karra. Anyut örököltem. Anyu roma és baromi erős, apám magyar de ő fele olyan erős kb. lehet genetika?

Figyelt kérdés
2016. máj. 2. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
És lábra edzel-e?
2016. máj. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azta picsha, te 80-al bicepszezel???
2016. máj. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen. azzal. de nagyon szőrös is vagyok és 27-30 nak hisznek sokan :S és a hajam hullik de nagyon :S nem akarom elveszteni a hajamat.
2016. máj. 2. 19:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ráedzel még egy kicsit, akkor elindulhatsz egy erőemelő versenyen is. A hajhullás az genetika. Ha durván hullik, akkor menjetek orvoshoz. Remélem nem kokszolsz. Mert attól lehet hajhullás.
2016. máj. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz!! Lehet, hogy a hajhullásod hátterében van valami egészségügyi probléma... Amúgy az edzés mellett szedsz mindenféle szereket? Mert azok mellékhatása is lehet.
2016. máj. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerek alatt anabolikus doppingszert értünk, nem fehérjeport egyébként. Csak mert sokan rámondják a kiegészítőre, hogy koksz, de nem, mert boltba nem lehet venni szteroidot.
2016. máj. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szedsz valamit?? MErt lehet amiatt.. Ha nem, akkor is menj orvoshoz, mert 16 évesen még nem igazán normális, hogy kopaszodsz!
2016. máj. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!