Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért pisilnek normális...

Rpelektrone kérdése:

Miért pisilnek normális testalkatú (nem törpe) férfiak a wc-be, ha van szabad piszoár?

Figyelt kérdés
Gyakran veszem észre a vállalati WC-n, hogy egyesek bemennek a wc-fülkébe, és ott pisilnek (a csobogás ereje az állva pisilésre engednek következtetni. Még nem kérdeztem meg őket, ha kapok választ, beírom ide.

2016. máj. 3. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is kizárólag WC használom. Nem szeretem a piszoárt. Egy az hogy szégyellős vagyok másik meg otthon is csak Wc van az embereknek van aki nem szeret váltani.
2016. máj. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én utálom a piszoárt főleg ha valaki mögöttem van vagy mellém áll, engem zavar nem tudom miért. A wc fülkébe az ember magára zárhatja az ajtót és nyugodtan tudja végezni a dolgát. Én a munkahelyemen csak az irodaépületben lévő wc-be vagyok hajlandó a piszoárt használni azért mert általában azt csak én meg a kollégám használjuk mert az épület alsó szintjén alapanyag raktár lett kialakítva, a felső 3 szinten bútorokat meg régi iratokat tárolunk ott a wc helyiségek már nem is üzemelnek csak azon a szinten ahol én vagyok meg a kollégáim ott egy nagy és két kisebb iroda található plusz az étkező maradt meg. A többi irodista a gyártó csarnokhoz épült épületbe költözött át, én többnyire oda járok át dolgozni az ottani anyagkiadó és lerakodó területeken mozgok, a kis irodám is ott van ahol csak kézzel írom a munkalapokat, a többi munkámat a saját irodámban viszem be az adatbázisba. Nálunk 2 nagy férfi wc lett kialakítva meg minden szinten vannak kisebb wc helyiségek, ott egyik helyen sem szeretem végezni a dolgom mert sorba járnak be, én meg azt nem szeretem, pedig kulturált 2 éve felújított és egy teljesen újonnan épült helyiségek vannak ahol nagy a tisztaság de hiába nem vagyunk egyformák.
2016. máj. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos jobb szeretnek magukban pisilni, mi ebben a furcsa?
2016. máj. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert úgy tanulták.

[link]

2016. máj. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Én pl azért mert megtörlöm a farkam utána.
2016. máj. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!