Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki tud mondani valamit a...

Afer kérdése:

Ki tud mondani valamit a HemorrhoSTOP nevű aranyér elleni kenőcsről? Tényleg olyan jó, ahogy hirdetik? Vagy itt is csak a reklámszöveg a nagy?

Figyelt kérdés

#aranyér #HemorrhoSTOP
2016. máj. 3. 15:24
1 2
 1/11 anonim válasza:
Engem is érdekelne, én is ma olvastam róla, de nagyon szkeptikus vagyok már az ilyen teljes megoldást ígérő valamivel.
2016. máj. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

Sziasztok.


Engem is érdekel, végig is olvastam az oldalt, és találtam pár dolgot. Elkezdtem keresgélni a neten.

Következőket találtam a magyar nyelvű oldalon.

1.Pankucsi Mátra proktológus nincs Szombathelyen(én is itt lakom.)

2.Kopeczky Bálint proktológus-t nem találtam Szentendrén.

Az Angol nyelvű oldalon ami teljesen ugyanaz, csak angol nyelven, ott ezek az orvosok vannak, más névvel.

Kelly Parker Birmingham(aki elvileg Szombathelyi), és Christian Hunt Leeds (pedig Szentendrei lenne).

A cég címén Amerikában egy pláza található. A google maps- ban utána lehet keresni.


[link]


Az egyik kép pedig egy Amerikai aranyérrel foglalkozó oldalról való.

Valamint a cikk elején említett Azimov Konsztantin Valerjevics magasan képzett orvost, sem találni.


Én már ezek után nem hiszem, hogy megrendelem.

2016. máj. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy ilyen alaposan utánanéztél. Nekem is gyanús volt a dolog. Múltkor egy nyelvi képzésről szóló reklámnak dőltem be majdnem. Biztos ismeritek az "újfajta nyelvtanulási módszert, aminek segítségével 4 hét alatt folyékonyan fogsz beszélni" stb. Aztán itt ezen az oldalon olvastam róla, hogy, akik megrendelték nagyot csalódtak. Egy egyszerű nyelvi Cd-t kaptak, ami ráadásul tele volt nyelvtani hibával. Ennek az aranyér elleni kenőcsnek az ára is elég borsos. Aztán az ígéretek is gyanúsak: végleges megoldás, teljes gyógyulás, teljesen természetes. Ezek azok a szokásos hívószavak, amikre ugrik a nép. És az a visszaszámláló az oldalon, hogy már csak ennyi másodpercem van hátra az akcióig... Na, de még egyszer, köszi, hogy utánajártál részletesen is a reklámszövegben említett adatoknak. Üdv.
2016. máj. 5. 10:35
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sok éves tapasztalat mondatja velem, hogy NINCS az a kenőcs, amely egy már meglévő, fájdalmas, duzzadt aranyeret rendbe tudna hozni. Vannak olyan kenőcsök, amelyek elviselhetővé teszik a fájdalmat, nem engedik, hogy fertőzés keletkezzen a területen...vannak olyan táplálékkiegészitő tabletták és italok, melyekkel a széklet " minőségét " és gyakoriságát rendben lehet tartani, - én éltem és élek is ezekkel - de a végső megoldás egy jó proktológus !!
2016. máj. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Sziasztok. Én megrendeltem és használom. Nekem eddig ez a legjobb amit kipróbáltam. Nem mondom, hogy teljesen eltünt de nagyon jó. (10 éve vannak problémáim) Csak ajánlani tudom.
2016. júl. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Kelemen Kabátban válasza:
Én is utánanéztem, csalás az egész!Szakmailag sem helyes az indoklás, és a hatásmechanizmus sem létező alapokon nyugszik.Feljelentést kéne tenni a cég ellen, amig nem csapnak be 100 ezreket.
2016. aug. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Kelemen Kabátban válasza:

Itt találtam, egyből gyanús lett.

[link]

kamu hozzászólások vannak legalul, mert semmit nem fogad el, bármit akarok beirni nekik.

2016. aug. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Évekig voltak gondjaim, többször vérzett is. Már kb. 3-4 éve teljesen rendben vagyok. A gyógyszer neve Hemoclin. 2-4 napi kezelés után megszűnt a fájdalom, a vérzés, eltűnt a duzzanat. Ezután még használtam pár napig. Kb egy év után jelentkezett ismét, újabb kb. egy hetes kezelés után újra tünetmentes lettem. Azóta nem jelentkezett. Akkor még gyógyszertárban kapható volt, nagyon higiénikus, palackos, adagolós kivitelben. Nem tudom mi okból, egy ideje nem kapható az országban, Ausztriában beszerezhető.
2016. okt. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Gyerekek! Én idős fickó vagyok. Apám még anno a HEMORID kenőcsőt használta. Jelenleg 2016.ban is kapható! Nekem is bevált. A két HEMOR......kenőcs közötti ár kb. 10 szeres!

Afer próbáld ki.Minimum egy hétig használd,még akkor is ha már nincs fájdalom.

Üdv és javulást :-))

2016. nov. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Tisztelt érdeklődők!

Ajánlom figyelmetekbe a "Kamu termékek listáját" a Google keresőbe!

2017. márc. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!