Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aranyérnél olyan érzés mintha...

Aranyérnél olyan érzés mintha bekakilnék?

Figyelt kérdés
Aranyerem van és egész éjjel úgy fájt, hogy aludni se tudtam. Reggelre annyira jobb lett, hogy már mozogni tudtam. Elmentem a gyógyszertárba, vettem Reparont, bekentem, elkezdett viszketni (de nem vakartam) utána olyan érzésem volt, mintha "bement volna valami", mintha bekakiltam volna, de semmi...azóta pedig megint eléggé fáj/szúr. Ez normális? Háziorvosnál voltam, csak a kenőcsöt ajánlotta meg ülőfürdőt, azt mondta, hogy ha pár napig nem javul akkor menjek vissza, de addig ezt át kell vészelni.
2016. máj. 4. 10:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj el proktológushoz ez az ő szakterülete. Általában a krém nem elég kúp is kell. Ha súlyos a helyzet akkor lézeresen elégetik a megtelt véredényeket.
2016. máj. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!